Георги Когелов е новия президент на Лайънс клуб Несебър

15 Jul, 2015

И тази година изборът на президент на Лайънс клуб-Несебър премина драматично.След категоричния отказ на досегашния секретар на клуба Красимир Косев-председател на Зона „Изток“,на Георги Иванов и на Георги Тръпков,се стигна до избирането на Георги Когелов.

Когелов вече е бил президент на клуба преди десетина години и сега ще бъде първия ,който повтаря едногодишния си мандат.Той посочи за секретар на клуба Емануил Кабадаиев.Вицепрезидент на клуба за мандат 2015-2016 година ще бъде чартърпрезидента на клуба Георги Николчев,а за ковчезник бе определена досегашния президент Галя Ставракиева,която по право остава в ръкводството на клуба.

Мандат 2014-2015 година бе един от най-успешните за Лайънс клуб Несебър.През него бе успешно завършен,започналия година по-рано голям проект-изграждане на Градски часовник в Несебър.